Festival polévky Praha  >  Rok 2016

Druhý ročník pražské edice Festivalu polévky se blíží... Těšíme se na Výstaviště Praha Holešovice první adventní neděli! Už 27. listopadu od 11.00 do 18.00 hodin a kromě polévek pro vás máme připravený bohatý doprovodný program včetně workshopů pro děti, koncertů a rozsvěcení Výstaviště s průvodem.

 
A na koho se můžete těšit?
 
Jako od maminky, jako od babičky, jako z domova... Domácí polévky mají pro vás přichystané dva druhy. Ochutnejte polévku z červené čočky, kari a koriandru nebo řeckou fazoládu.
 
Food On The Move na své cestě dorazí i k nám na Festival polévek. Připraví si pro vás Sopa Baiana - kuřecí polévku s kokosovým mlékem a olejem dende.
 
Dirty Dog Food Truck je vyhlášený sice svými burgery a sendviči, ale můžeme vás ujistit, že jejich polévky dosahují stejných kvalit! Přesvědčte se sami. Tentokrát vám uvaří kukuřičnou polévku s krevetami a slaninou. 
 
Vánoce bez ryb se neumíme představit, a tak ani na adventní edici festivalu nemůže chybět Fantova rybárna, která pro vás chystá dva druhy rybích specialit: středomořskou bujabézu s mořskými plody a mexickou rybí polévku s kukuřicí. 
 
Kromě restaurací a bister bude vařit i bloggerka! Těšte se na KOKO a její skvělé vývary. Na Festivalu polévky vám uvaří hned dva druhy: ribolittu a dršťkový speciál a la KOKO!
 
Asijskou exotiku s vyhlášenou Phở gà, kterou rozhodně ochutnejte, zastoupí H&X Catering.
 
Také polévka s aztéckým původem provoní Výstaviště! Ochutnejte SOPA AZTECA -  kuličky hovězího v tomatové polévce s chipolete, koriandrem a nachos od Tosníš catering.

Zach's cafe Lucca dorazí až z Plzně, aby vám uvařili vynikající bílou zelnici se smetanou.

Jako speciální host přijede Poctivá polévka. Těšte se na jejich vegetariánské, bezlepkové, ale i masové polévky. Bude z čeho vybírat, protože připravené mají toto: toskánská rajčatová s bazalkou, kulajda s vajíčkem, hříbkový krém s krutónem, ukrajinský boršč, hrášková s nivou, zelňačka s uzeným a klobásou.


 
Více informací najdete na Facebooku!